Tuoteryhmä

Lisää: Vety energian teollisuuden itämisaika Base, huone 409, standardi Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Otso District, Zhenjiang City, Jiangsu Province, Kiina

Postinumero: 201612

Puh: + 86-511-80873088

Faksi: + 86-511-80873089

MOB: +8615862985234

Yhteystiedot: Jack Wang

Sähköposti: jackwang@akwchina.com


Kaivuri

Detailed description
Kauhakuormain TG1454 traktorin sovitettu


Parametrit
TyyppiHW-03HW05HW06HW12
Teho (hp)25-3040-5560-80120-140
Suurin kaivaus syvyys (mm)1850210026003000
Mahdollisimman tasainen pohja kaivaminen syvyys (mm)1600200025002900
Suurin kaivaus korkeus (mm)2500340035103900
Enintään polkumyynti korkeus (mm)1400176020002200
Maavara (mm)280290290290
Suurin kaivaus säde (mm)2800336039304500
Polkumyynnin etäisyys (mm)1040118719452100
Kauhan tilavuus m30.030.0480.060.2
HuomautuksetLiiketoiminnan virtalähde on valinnainen traktori hydraulisella teholla tai teho.
Hot Tags: Kaivin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, edullinen hinta, tuotteet
Feedback